MENIU
PASIKALBAM JEIGU NENORI SKAITYTI ! Telefonas: +370 610 69684
KĄ MES DAROME

Mes siūlome Jums išsinuomoti Lego. Kodėl nuomoti?  Todėl kad Lego labiausiai įdomu konstruoti, po to įdomu perkonstruoti ir vis tiek vieną dieną tai tampa istorija. Todėl smagu kai istoriją galime sukurti daug kartų :)
Viskas yra labai paprasta: išsirinkite rinkinį, laikotarpį, pristatymo būdą ir galėsite netrukus konstruoti!

SĄLYGOS

Labiausiai mums patinka Lego! Lego pasirinkimas yra labai platus, taigi mes juos suskaidėme į 4 grupes kaip marškinėlius: S, M, L, XL. Dydis iš esmės reiškia ar detalių bus daugiau ar mažiau. Taip pat galite pasirinkti pagal kainą, temą ir amžių.  Nuomos kaina priklauso nuo konstruktoriaus dydžio ir nuomos laikotarpio. Minimalus nuomos laikotarpis - vienas mėnuo.

Lego turi tokią ypatybę išsibarstyti, taigi rinkiniuose gali trūkti vienos kitos (arba būti pakeista panašia) detalės - pakeistos detalės bus pažymėtos. Lego siunčiama be originalios dėžės patogioje sandarioje pakuotėje.

Jeigu norite kelių rinkinių iš karto, būtinai rašykite - derinsime Jums parankiausias ir mums prieinamiausias sąlygas.

Jeigu norėtumėte rinkinio, kurio nėra sąraše  - brūkštelkite leplaygo@gmail.com ir mes artimiausiu metu pranešime kada ir už kokią kainą galime išnuomoti Jūsų norimą rinkinuką!

KĄ DARYTI JEIGU IŠSIBARSTYS DETALĖS ?

Tikrai taip - Lego turi savybę išsibarstyti. Ir tai yra visų mūsų galvos skausmas - kaip surinkti visas detales ? Siūlome išeitį  - tiesiog pasistenkite nesumaišyti su savais Lego ir rinkinį galite grąžinti neišrinktą ! O jeigu trūks vienos ar kitos detalės - nieko baisaus - pakeisime analogiškomis. Tai jau mūsų galvos skausmas. Svarbiausia kad grįžtų didžioji dalis !

KAINOS

Kainas rasite prie kiekvieno rinkinio, bet iš esmės kaina priklauso nuo detalių kiekio - kuo daugiau detalių, tuo didesnė kaina.

Siuntimo kainos per paštomatą įskaičiuotos į vieno rinkinio nuomos kainą ! Kaina mažėja jeigu nuomojatės du rinkinius (-4 Eur) arba du mėnesius (irgi -4 Eur). Tiesiog sutaupome siuntimui/grąžinimui !

 

 

KAIP UŽSAKYTI?

Užsakyti galite arba užpildę formą prie kiekvieno rinkinio, arba tiesiog rašykite  adresu  leplaygo@gmail.com . Būtinai parašykite pavadinimą, kokiam laikotarpiui nuomosite ir kaip norite gauti/grąžinti rinkinuką!


Patvirtindami užsakymą atsiųsime visą tolimesnę informaciją.

--------
informacija